akademia piłkarska karkonosze

Zapraszamy do Jeleniej Góry już 13.04.202r. na Mini Mistrzostwa Europy 2024 -zagraj z Fundacją Lotto!

Już w najbliższą sobotę 13 kwietnia, kolejne emocje w ramach Turnieju Mini Mistrzostwa Europy 2024 -zagraj z Fundacją Lotto!

Zapraszamy serdecznie do Centrum Handlowego E.Leclerc w Jeleniej Górze, gdzie w godzinach 11:00-17:00 rozpoczyna się nasz Turniej.

Rozgrywki, będą się odbywały na innowacyjnym mobilnym boisku ze sztuczną murawą o wymiarach 6×9 metra zabudowanym systemem band i profili aluminiowych gwarantujących bezpieczeństwo. 

Impreza ma charakter festynu sportowo-rekreacyjnego i jest otwarta oraz będą mogły wziąć w niej udział bezpłatnie wszystkie chętne dzieci w wieku do 10 roku życia, podzielone na 2 kategorie wiekowe:

  • U8 (do 8 lat) ,
  • U10 (do 10 lat).

Rekrutacja będzie prowadzona za pomocą mediów społecznościowych oraz przed rozpoczęciem się każdej z planowanych imprez – stacjonarnie na miejscu.

Atrakcje dodatkowe:

Specjalnie przygotowana strefa, będzie zawierała atrakcje: foto budka bez limitu zdjęć, malowanie twarzy, modelowanie balonów, warsztaty manulane. Ceremonia otwarcia, będzie stanowiła Wielkie Święto dla dzieci, dzięki uczestnictwie Bajkowej Parady z ulubionymi maskotkami.  Każdy uczestnik otrzyma sprzęt sportowy oraz poczęstunek.

Dziękujemy za wsparcie naszemu Darczyńcy Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej