akademia piłkarska karkonosze

Mini Mistrzostwa Świata 2023 na mobilnym boisku

Dzięki wsparciu @Fundacja Orły Sportu w ramach programu @Mikrograntysportowe2 uzyskaliśmy wsparcie na organizację Turnieju pn.: „Mini Mistrzostwa Świata 2023 na mobilnym boisku”. Program Mikro Granty 2 edycja jest uzupełnieniem pierwszej odsłony programu Mikro Granty przygotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Głównym celem programu jest aktywizacja sportowa uczestników, włączenie jak największej grupy ludności do regularnej aktywności, tak aby wypracować społeczeństwie nawyk podejmowania aktywności fizycznej odpowiednio często i intensywnie na każdym etapie życia.

Nasz Turniej odbył się w Parku Sportowym Złotnicza, ul. Złotnicza 12 w dniu 19.11.2023r. i był rozgrywany na mobilnym boisku ze sztuczną murawą o wymiarach 6×9 metra zabudowanym systemem band i profili aluminiowych gwarantujących wygodę i bezpieczeństwo dla uczestników sportowych zmagań, gdzie najmłodsi rozegrali mecze w formule 2 x 2 – kategoria U8, a starsze dzieci 3 x 3 – kategoria U10. Ze względu na promocję sportu i rywalizacji fair – play nie, nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. Wszyscy wygrali! Całodniowe zmagania piłkarskie były bardzo emocjonujące i towarzyszyła im spora dawka atrakcji. Nasi uczestnicy walczyli dzielnie, ale idea Turnieju było uczestnictwo wszystkich zawodników i gra Fair Play.

Wszyscy uczestnicy otrzymali medale, pakiety cateringowe oraz dawkę niezapomnianych emocji na mobilnym boisku.

Dziękujemy za wsparcie @Fundacja Orły Sportu