akademia piłkarska karkonosze

Mikrogranty 2 – Mini Mistrzostwa Świata 2023 na mobilnym boisku

Miło nam poinformować, iż dzięki wsparciu @Fundacja Orły Sportu w ramach programu @Mikrograntysportowe2 uzyskaliśmy wsparcie na organizację Turnieju pn.: „Mini Mistrzostwa Świata 2023 na mobilnym boisku”. Program Mikro Granty 2 edycja jest uzupełnieniem pierwszej odsłony programu Mikro Granty przygotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Głównym celem programu jest aktywizacja sportowa uczestników, włączenie jak największej grupy ludności do regularnej aktywności, tak aby wypracować społeczeństwie nawyk podejmowania aktywności fizycznej odpowiednio często i intensywnie na każdym etapie życia.

Turniej odbędzie się w Parku Sportowym Złotnicza, ul. Złotnicza 12 w dniu 19.11.2023r. w godzinach 10:00-15:00  i będzie rozgrywany na mobilnym boisku ze sztuczną murawą o wymiarach 6×9 metra zabudowanym systemem band i profili aluminiowych gwarantujących wygodę i bezpieczeństwo dla uczestników sportowych zmagań, gdzie najmłodsi rozegrają mecze w formule 2 x 2 – kategoria U8, a starsze dzieci 3 x 3 – kategoria U10. Ze względu na promocję sportu i rywalizacji fair – play nie, będzie prowadzona klasyfikacja końcowa. Wszyscy wygrywają!

Dziękujemy za wsparcie @Fundacja Orły Sportu